Przestańcie „łupić” lubińską ziemię…

0 42

– Dość ! Naprawdę wystarczy ! Robert Raczyński i lubińska KASTA wystarczająco już się nasyciła i powinna zrezygnować wreszcie z publicznych pieniędzy. Powinna pozwolić Nam, polskim patriotom, wspierać firmę KGHM, na miarę możliwości obecnego pokolenia lubinian i kontrolować pazernych cwaniaków politycznych, którzy drenują KGHM od dziesiątek już lat, zapominając przy tym bezczelnie , że kapitał wypracowuje tam polski górnik, ryzykując życiem w szybach kopalnimówi Bazyl, prezes stowarzyszenia „Obrońcy Prawdy”.

– Uruchomimy niebawem licznik, pokazujący ile stracił Lubin na polityce Roberta Raczyńskiego. W przeciągu 16 lat rządów Roberta i jego kolesi od systemu, wiele rzeczy zostało zmarnowanych, wiele sytuacji zostało niewykorzystanych. To są straty, które na wiele lat obciążą lubinian. Ale za to , sam Raczyński i jego grupa posłusznych kolesi dorobiła się, i nadal dorabia KOKOSÓW. Więc uważam ,że już czas na gruntowne zmiany w Lubinie – dodaje Bazyl.

Stowarzyszenie "Obrońcy Prawdy"

Niestety , podchodzący już pod geriatryczny wiek gospodarz Lubina , nadal nie rezygnuje z walki o utrzymanie KORYTA. Wyrzuca posłom i senatorom PiS , żeby wywiązali się z obietnic i  zlikwidowali podatek od „MIEDZI”. Zapominając przy tym , że gdy jego znajomi z partii PO, na czele z Donaldem Tusk, Grzegorzem Schetyna i Bronisławem Komorowskim, uchwalili ten PODATEK w parlamencie; on w tym czasie, kombinował jak zaistnieć w szerokiej polskiej opinii publicznej i wraz ze swoją „ Zamkniętą Grupą Polityczną” – rozpoczął promocję Pawełka Kukiz, licząc zapewne na to ,że już tym razem, przekroczy WYSOKIE progi polskiego parlamentu. Nie udało mu się to, a Pawełek przestał patrzeć z salonów warszawskich na swojego ( przynajmniej finansowego i medialnego ) twórcę.

Kukiz w Lubinie

Być może , po 16 latach zarządzania Lubinem, Pan Robert Raczyński, wypalił się już zawodowo, i naprawdę jest to najlepszy moment dla lubinian, aby zastąpić ten podstarzały model polityczny, PO-ogrągłostołowy , na kogoś z patriotycznym sercem, a na pewno na POLAKA , który zacznie wreszcie, odgrywać służebną rolę wobec podatnika lubińskiego.

Tak naprawdę, Raczyński nie przejmuje się już NICZYM innym jak tylko swoją władzą i niewybrednym zachowaniem typu: Wyciąganie na światło opinii publicznej, oświadczenia majątkowego Jarosława Kaczyńskiego. Być może sądził ,że przyniesie mu to chwałę itp. Niestety, Raczyński tym razem się przeliczył bo rzucając bumerangiem syfu w Warszawkę , musi liczyć się z tym, że podobne gówno, ktoś i jemu wyciągnie . I Bazyl to zrobił… Bo bumerang zawsze wraca, a jak nie wierzysz w to Raczyński to zapytaj fachowców aborygenów. Zresztą nie warto, bo przecież czytasz to i chcę wierzyć ,że krew cię zalewa.

Bumerang Raczyńskiego

Od przeszło 16 lat, od tamtych szczęśliwych wydarzeń dla Roberta i jego Bogatej Grupy Systemowców ( Tymoteusz Myrda kosi w miejskiej spółce wodnej ponad 400 000 zł. rocznie , a Robert Raczyński zarabia mniej niż jego żona – zastanawiające),gdy przejęli władzę w Lubinie, niewiele się zmieniło. A lubinianie wciąż utrzymują „system Robercika” na wysokim poziomie, co widać po przestudiowaniu ich „Oświadczeń Majątkowych”; wierząc zapewne po czytankach w propagandowych i całkowicie zależnych od Roberta mediach, że Robert to , jedyna postać na ziemi lubińskiej godna reprezentowania ich interesów. Ale ktoś musi przecież płacić za komfort Vip-ów z Lubina, a kto to najlepiej zrobi jak nie zamanipulowane propagandą sukcesu społeczeństwo Lubina.

Tymoteusz Myrda Lubin

Propagandowe media Lubina

Systemowcy z Lubina już od kilku lat, prowadzą politykę dezinformacyjną, jakby wszystko było w najlepszym porządku, pomimo, że np. Robert wciąż szuka możliwości zadłużania miasta Lubin , i wraz z Kielanem, wójtem gminy wiejskiej Lubin ,myślą o mezaliansie, aby zyskać na kreatywnej księgowości i dalej, mając dostęp do drogich kredytów  – zaspakajać swoje żądze..

Parafrazując „Bezpartyjnego” Roberta Raczyńskiego: My Polscy Patrioci apelujemy, żądamy wręcz , aby KASTA lubińska przestała wreszcie „łupić” ziemię na której wylali litry krwi, bohaterowie walki z komunizmem. (Zbrodnia Lubińska)

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że sytuacja finansowa budżetu miasta Lubin nie jest ciekawa. Długa kadencja na fotelu prezydenta (16 lat), Roberta Raczyńskiego i jego kumpli od koryta, pośrednio wpływa na brak rozwoju tego miasta. Bo, co po tylu latach na szczycie lokalnej władzy, można jeszcze wymyślać ciekawego. Może Cezary (PO) Przybylski pomoże Robertowi, burmistrzom i wójtom z naszego regionu , którzy ostatnio cyklicznie się spotykają, i chyba tylko po to, aby globalnie nie oddać władzy porządnym Polakom. Cezary, też już pachnie geriatrią i nie sądzę ,że w tym PO pełowskim mózgu może zakwitnąć wiosna dla wyborców. Ale, być może zmotywuje ich Marszałek do , zbudowania w swoich czerepach programu naprawczego: SUMIENIE +. Ale czy my wierzymy jeszcze zwolennikom „przestępczej” organizacji PO, której się teraz wstydzą nasi lokalni politycy i od której się odżegnują?

Program SUMIENIE +

Tak jak Raczyński i Bazyl; od 3 lat, nie widzę żadnej inicjatywy naprawczej , która służyłaby odejściu od rządów rabunkowych cwaniaków w białych kołnierzykach. Bo nie widzę jeszcze w Lubinie silnej OPOZYCJI. A Krzysztof Kubów, stroi jak na razie struny swojej gitary i być może wraz z orkiestrą PiS, zagra Nam w wyborach samorządowych pieśń zwycięstwa. Pożyjemy, zobaczymy…

Krzysztof Kubów Lubin

Prezydent Lubina liczy, że i tym razem będzie miał fart. A jego WIELKA inicjatywa  „Bezpartyjni Samorządowcy” odniesie podobny sukces co Kukiz15, i nadal familia Roberta przytulać będzie samorządowe stołki przez 5 lat.

W ciągu najbliższych miesięcy, lat, na pewno da się jeszcze uratować Lubin. Wtedy, gdy lublinianie odnajdą w sobie jak najszybciej, wartości swojej małej ojczyzny i nie pozwolą dalej grupie lubińskich systemowców, drenować podatnika lubińskiego  – wizja przyszłości może być ciekawa.

Walka Raczyńskiego o „pieniądz” z KGHM wydaje mi się bezsprzecznie absurdalna i nie wierzę, że uda mu się uzyskać zniesienie podatku „Miedziowego”. Bo Robert, to tylko taki lokalny polityczek, bez wpływów w Warszawie. Ponad to, podniósł łapę na Naczelnika, a to na pewno nie wróży mu sukcesu. PiS nie jest głupi, wie doskonale, że Dolny Śląsk to obszar zarządzany przez rozbudowane struktury partii Grzegorza Schetyny . A zdobyć taką twierdzę, to jakby zdobyć Waterloo. Ja bym na miejscu Jarosława zaryzykował…

Zresztą w roku wyborczym każdy zainteresowany KORYTEM, głośno ryczy ale mleka po wyborach zazwyczaj z tego nie ma. Bo taki poziom, taki patriotyzm, taki egoizm i pazerność.

Bo, gdzie się tak zapytam Robert, byłeś przez te wszystkie lata? Dlaczego nie darłeś mordy gdy twój „kolega” Donald Tusk z twoimi przyjaciółmi z partii PO nakładał podatek „Miedziowy”? Gdzie?

Bazyl, przy twoich wtedy możliwościach (kasa, ludzie, media), z Tuska zrobiłby szmatę i zablokowałby chore pomysły Króla Europy. Więc nie kłam Nas już więcej, proszę. Nie graj roli bohatera  – obrońcy KGHM. Bo nikt ci w to już nie uwierzy.

Zmieniając prezydenta Lubina, zmienimy naszą przyszłość na SZCZĘŚCIE +.

Raczyński Lubin

(Jest to past-iż artykułu w którym wypowiada się  Robert Raczyński , który to, ukazał się w gazecie „ROBERTA” – PULS Regionu. Wszystkim poplecznikom i pasożytom od Władzy Lubińskiej, dziękuję za uwagę i krytykę. Nic nie wzmacnia mojego zdrowia i pasji walki z anty- polakami, jak właśnie korytka ludzi, którzy sami nie potrafią  w życiu zrobić NIC, i czekają jak podatnicy ich wynagrodzą za NIC. )

Comments
Loading...